ALTINOLUK KAZAN – RADYATÖR – BOYLER

Isparta Merkez Eğirdir Yolu 5. Km üzerinde bulunan modern üretim tesislerinde, çelik kat kaloriferi kazanları ve merkezi sistem kazanlar ile oldukça yüksek bir üretim kapasitesine sahiptir. Yüksek verim ve düşük baca emisyon değeri ile DÜNYA nın tercihi olan ürünlerini, ihracatını gerçekleştirerek ülkemizin bu alanda en büyük firmaları arasında yerini almaktadır.  Yurt geneline yayılmış bölgesel distribütör, satış noktaları ve Yetkili servis ile faaliyetlerine devam etmektedir, 2014 yılında da iç pazarda sürekli büyümesine devam ederek Türkiye nin ısıtma sektöründeki en hızlı büyüyen firmalarından biri olmuştur. Tüm departmanlarında genç, dinamik ve konularında uzman personelleri ile  çalışmalarına devam etmekte olup, özellikle Ar- Ge ekibi ve sahip olduğu yüksek standarttaki Ar-Ge ve test laboratuvarı ile katma değeri yüksek, otomatik kontrollü, yüksek verimli ve düşük baca emisyon değerli teknolojik ürünlerin tasarımı, üretimi, satış ve pazarlaması gerçekleştirilmektedir. Üretimini yaptığı ürünler Avrupa birliği normlarına göre üretilmekte olup, CE ve ISO 9001-2015 belgelidir. Ürün gamında elle yüklemeli ve otomatik yüklemeli (stokerli) katı yakıtlı çelik kazanlar, tam otomatik pellet yakıtlı kazanlar, merkezi sistem katı yakıtlı kazanlar ile tek ve çift serpantinli emaye boylerler, kat tipi boylerler bulunmaktadır.  ALTINOLUK KAZAN sadece Türkiye de değil dünya çapında kalitesini ve güvenirliğini ürünleri için aldığı uluslararası standart belgelerinde ispatlamış ve dünya standartlarındaki üretim kapasitesiyle Amerika dan Avrupa ya, Ortadoğu dan Türki Cumhuriyetleri ne kadar çok çeşitli pazarlarda ürün satış faaliyetlerini sürdürmektedir.   ALTINOLUK KAZAN’ın hedefi uluslararası kalite standartları doğrultusunda sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak, üretim yapan ve hizmet veren, en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, sektörün güçlü ve öncü firmalarından biri olmaktır.
 

VİZYONUMUZ

Isıtma sistemlerinde farklılık oluşturacak yeni teknolojiler üreterek , insan hayatını kolaylaştırıcı ürünler geliştiren , müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan , çevre dostu , innovatif , AR-GE odaklı ve yatırımcı bir dünya markası olmak.

 

MİSYONUMUZ

Doğru teknolojiyle , soruna özel çözüm , ürün ve sistem geliştirerek güvenilir , verimli bir şirket olabilmeyi başarmak. Isıtma sektöründe tasarım ve üretimlerimizle sektörümüzde yer alan firmalar arasında , iyi ve kaliteli ürün denilince akla gelen lider dünya markası olmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Altınoluk Kazan , ısıtma sistemlerinde yeni teknolojiyi ve stratejiler geliştirerek sektöründe her yönüyle lider bir dünya markası olmayı amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda faaliyet gösterdiğimiz Isıtma Sektöründe , müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun, kaliteli ve zamanında üretim yaparak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak ,
 
* Müşteri memnuniyetini sağlamak ,
* Kalite yönetim sistemi (ISO9001:2015) şartlarına uymak , 
* Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek ,
* Enerjiyi verimli kullanmak ,
* Rekabetçi , yenilikçi ürün geliştirme stratejimizin sürekliliğini sağlamak ,
* Kalite hedeflerini oluşturmak ve gözden geçirmek ,
* Kalite yönetim sistem şartlarının anlaşılmasını sağlamak ,
* Çalışanlarımızın kalite yönetim sistemine katılımını sağlamak ,
* Çalışanlarımızın , katılımcı , mutlu ve doyumlu olmasını sağlamak ,
* Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek , bu teknolojileri firmamıza kazandırmak ,
 
Sürekli iyileşme felsefesi ile ISITMA SEKTÖRÜNDE lider olmak ALTINOLUK ekibinin Kalite Politikasıdır.
 
ALTINOLUK ISITMA SİSTEMLERİ